| Crs a întrebat:

Pentru cei care au comandat haine de pe miniprix.ro : cat este taxa de transport?

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Eu chair azi am primit comanda.
Parintii mei comanda aproape la fiecare saptamana.
Taxa e 12 lei
Si in legatura cu hainele sa stii ca sunt de suuuper buna calitate.
Eu am primit azi o jacheta de primavara, neagra [30 de ron sau 35] care este de la Bershka, iar pretul de pe eticheta este 13 euro.
Si in general toate preturile sunt cu euro pe eticheta, iar ei le dau excesiv de ieftine.
Am mai primit un hanorac gri, scurt la 6 lei.happy
Iar pe eticheta este 10 euro.
Deci.happy
Trebuie sa fii atenta la marimi[vezi ca ai un tabel pe site]
In rest.si incaltamintea mi s`a potrivit cu marimea mea.totul a fost suuper ok!
Pa, pa:*

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Da, cele noi.
Sun la rubrica "oferte"
Ce am cumparat eu era o g\jacheta neagra [de primavara]
Si pentru ca e de primavara are manecile 3 sferturi.
http://www.miniprix.ro/produs/5836/
Presupun ca tu te referi la asta->
http://www.miniprix.ro/produs/5082/
?

| Ronnix a răspuns:

"Livrarea se face prin intermediul firmei de curierat Cargus, tariful fiind de 12 Ron. Livrarea se face numai pe teritoriul Romaniei, in maxim 5 zile lucratoare de la plasarea cu succes a comenzii, la adresa specificata de dumneavostra. Livrarea se face intre orele 9. 00-17. 00, daca in acest interval nu sunteti acasa, va rugam sa specificati o alta adresa (adresa de la locul de munca) pentru a nu se produce intarzieri la livrare sau chiar nelivrarea produselor comandate. Taxa transportului va fi suportata de catre client.

Pentru comenzi cu valoare mai mare de 150 RON transportul este GRATUIT."
Sursa : http://www.miniprix.ro/regulament

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| cosmic_ray a răspuns:

Produsele sunt noi? patty32?
am vazut o jacheta pe site stil army.si as vrea sa o cumpar dar n-as vrea sa-mi fie scurta la maneci.de obicei cum sunt? scurte sau obisnuite? eu sunt mai inalta si am si mainile mai lungi.(nu exagerate laughing