| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cele care au extensii clip-on par natural.va plac?

Mi-as dori sa cumpar dar sunt o multime de site-uri si nu stiu. Poate unele sunt doar site-uri gen fantoma.Am gasit ceva : http://extensiiparnaturale.com/......ei-171.php

Nu stiu daca sunt bune!

Cele care si-au comandat va rog spuneti-mi de pe ce site.si ce pret, cate clipsuri. etc

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Anddu a răspuns:

Avantajele:
Prindere sigura in doar cateva minute, discreta cu clame click-clack;
Se pot vopsi, coafa cu ondulatorul, cu placa;
Este singurul tip de extensii care nu ataca in niciun fel firul de par, acesta ramane sanatos, creste liber si nu se incurca;
Nu este necesara intretinerea la coafor sau alte ingrijiri speciale;
Pretul este mult mai avantajos decat in cazul extensiilor cu cheratina sau microrings;

Extensiile sunt alcatuite din benzi de par(mese) de care sunt atasate clame mici, neobservabile datorita pozitionarii in spatele mesei fiind acoperite de propriul par. Clipsul are o mica banda de silicon si niste zimti pentru aderenta, ce impiedica alunecarea lor. Se ataseaza individual, pe sectiuni ale capului, foarte usor in cateva minute si se pot da jos oricand.

Daca aveti parul lung, dar nu atat de des pe cat v-ati dori si doriti sa va aplicati doar cateva mese, nu este nevoie sa cumprati un set intreg de extensii, ci doar mesele de care aveti nevoie pentru a va mandri cu parul dumneavoastra si pentru a va admira toata lumea.

Dezavantaje: niciunul!

Ingrijire:

- spalati cu grija si folositi balsam
- pot fi uscate cu foehnul, folosind aer rece
- nu periati sau pieptanati cat timp extensiile sunt ude

Lungimi si preturi:
40cm – 210 RON

45cm – 220 RON

50cm – 220 RON

55cm – 260 RON

60cm – 290 RON

65cm – 310 RON

70cm – 310 RON

80cm – 340 RON
Mie una, sincer, mi se par foarte eficiente, iar pretul nu este deloc urias, ba chiar accesibil! Nu exista niciun dezavantaj, deci este foarte ok. happy Fundita? :*

| moxiee a răspuns:

Iti pot vinde eu daca doresti.happy

| moxiee a răspuns:

Iti pot vinde eu daca doresti