| Hellene08 a întrebat:

Hei! Ce extensii sunt mai bune cele cu clipsuri sau cele cu cheratina?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Crede-ma,am incercat ambele.
Intr-adevar,cele cu cheratina rezista mai mult,nu prea exista riscuri sa cada,dar! Iti strica parul foarte tare. Mie mi-a cazut mult prea mult par dupa aceea, mi-a stricat in total parul, a fost o mare greseala.
Cele cu clipsuri sunt ok, desi, sa ai grija cu ele.
Succes.

3 răspunsuri:
| DdoarEuuu a răspuns:

Eu zic ca cele cu clipsuri da iti pot pica si alea daca nu le strangi bine...
Si cele cu cheratina nu prea sunt bune ca din cauza lor poti sa chielesti sad.

| NewAssasin a răspuns:

Cele cu clipsuri ...credlaughing

| ancutatomoiaga a răspuns:

Cele mai bune sunt cu clipsuri! Eu te-as sfatui sa nu faci asa ceva pentru ca iti distrugi parul! Bafta!