| Anca2999 a întrebat:

Pentru cine are tatuaje.
La ce varsta vi le-ati facut si ce reprezina?

2 răspunsuri:
| 400B a răspuns:

In Romania am vazut ca predomina tribalele fara nici-un rost care sunt facute doar la smecherie. Daca ai de gand sa iti faci un tatuaj, fa-l cu un scop, nu sa regreti mai incolo.

| Anca2999 explică (pentru 400B):

Daa, am vazut, oricum nu e vorba despre asta. Cu siguranta tribalele nu au nicio treaba cu un tatuaj care sa iti placa si peste ani si sa semnifice ceva... ideea e ca mi-am creat eu un tatuaj combinand mai multe lucruri care ma reprezinta si l-am facut electronic in photoshop. Singurul lucru care ma tine sa nu-l fac este si varsta...dar mai mult ma macina ideea ca e destul de maricel si nu vreau sa fie la vedere oricum. plus ca vreau sa insemne ceva si peste ani si ani. De asta cautam persoane care si-au facut un prim tatuaj si la ce varsta, e doar asa de curiozitate, pot spune. laughing