| Parker a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje? am si eu o varsta respectabila de minor si vreau sa ma mazgalesc cu ace. am asa o pofta nebuna. doar pentru cei tatuati, la ce varsta v-ati facut prima intepatura?

9 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Pffoai asa de tare doareee cand iti trage pielea de pe carne la prorpiu si inca pe viu laughing

| BlackBVB a răspuns:

Hey si eu sunt cam in aceiasi situatie ca tine.m-am interesat pe net si pe la prieteni desenati dar la niciun salon autorizat nu fac tatuaje minorilor(naspa rau dupa mine)

Răspuns utilizator avertizat
| Marmun a răspuns:

Eu mi-am facut la 17 ani.
ia zi cati ani ai?

| Parker explică (pentru Marmun):

15 frate, 15. stiu ca minimul este 16 pentru tatuaje, si nu asta era intrebarea mea.

| Marmun a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pentru ca acum te gandesti la balarii. cine stie ce vrei sa iti tatuezi si poate mai tarziu o sa regreti. Daca vrei neaparat un tatuaj e bine sa il faci la salon si fa-ti ceva sa semnifice ceva pentru tine

| Marmun a răspuns:

Tatuajul este o arta asta este parere mea

| ELY0 a răspuns:

Prima intepatura te sfatuiesc sa o faci dp 17-18 ani...e cam dureroasa!

| dani112 a răspuns:

Tatuajele sunt o porcarie iti tatuezi ceva doar ca sa fi tu mai smecher printre ceilalti poate o sal admire cativa un timp scurt dupa aia o sa vezi ca il ai degeaba. daca tot iti faci cv fa-ti cv unica cu o semnificatie mare si gandeste-te bine ca mai incolo sa nu-ti dai pumni in cap.