| inna07 a întrebat:

Pentru fete: Ce metode folositi pentru epilarea inghinala?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Solutia cea mai simpla e : bigul

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy
Am inceput cu de toate ca sa zic asa de la cel mai simplu : crema, big, epilator n-am avut curaj si m-am oprit la ceara happy

| RAY a răspuns:

Ai grija la iritati ca vb de un organ sensibil si foarte usor de iritat si infectat, sasi cumperi o solutie anti iritanta, ceara e metoda folosita mai nou sau barberitul zonei vaginale, sau rasul aparatul electronic =nu da iritati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Folosesc depilarea cu ceară.
Te pup!

| ioana21S a răspuns:

Buna....incearca ceara.(e f. buna)

| Barbie69 a răspuns:

Crema.cel mai simplu..nu ate doare nu apar iritatii.incearca