| Deny28 a întrebat:

Pentru fete!

Sunt curioasa de cateva lucruri, legat de lenjeria intima...

Ma intrebam cum am inceput toate dintre noi care poarta tanga? Ce ne-a motivat sa purtam aceasta piesa atat de mica de lenjerie? A fost faptul ca tanga sunt sexy, a fost o indrazneala, sau nevoie?

1) La ce varsta ai purtat prima data?

2) Cine si de unde i-a cumparat?

3) Unde i-ai purtat prima data?

4) Cum te-ai simtit?

5) Cum te-ai simtit cand te-a vazut prima data altcineva ca porti?

Răspuns Câştigător
| Just0a0dream a răspuns:

Buna!

Aveam 12 ani cand am purtat prima data, dar imi placeau de pe la 8-9 ani cand am vazut prima oara la varamea care avea vreo 12-13 ani.Mi se parea ceva minunatlaughing dar nu aveam curaj sa-i cer asa ceva mamei ca e mai in varsta si are gandirea mai inchisa..Eram cu o prietena la un magazin cu haine, trebuia sa imi iau o bluza parca si am vazut acolo si chilotei tangabig grin.Nu am mai statp pe ganduri si mi-am luat si eu 3 perechi 2 rosii si una alba.I-am aratat mamei cand am ajuns acasa, a facut o fata gen,, wtf?"laughing si a zis ca nu sunt sanatoasa, dar nu mi-a zis nimic si nu mi-a interzis.La inceput, sincer, mi se pareau extrem de incomozi si nu ii purtam zilnic, dar totusi ii purtam ca imi placeau si ma simteam bine.Am inceput sa ma acomodoez cu ei,si sa nu mai suport chilotii nhormalilaughing) mai ales ca, crresteam si se vedea urat dunga prin colanti, fuste etc, si am inceput sa imi cumpar din ce in ce mai multe perechi, aveam peste 50 colectate intr-un an fara sa exagerezlaughing, cumparam saptamanal macar 2-3 perechi, ca oricum nu erau si nu sunt scumpi.Acum am 18 ani si inca ii iubescbig grin.Chiloti normal nu prea am, si ii port doar in,, zilele delicate", dar nici atunci mereu daca ma intelegibig grin.

3 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Chilotii normali sunt de babe happy

| RAY a răspuns:

Tanga a inventat un barbat tot el a inventat si costumul de baie, a fost o revolutie sa spun prin anii 20 in usa pentru ca femeile sa poarte asa ceva, e si culmea o femeie sa nu poata sa poarte asa ceva, da asta atrage privirea multor barbatii, arma unei femei =fizicul =sex

| z99fun a răspuns:

Eu cred ca voi fetele purtati aia intentionat sa ne inebuniti pe noi baietii cu fundul vostru! laughing