| denykiss a întrebat:

Pentru fete!
Sunt curioasa de cateva lucruri, legat de lenjeria intima...

Ma intrebam cum am inceput toate dintre noi care poarta tanga? Ce ne-a motivat sa purtam aceasta piesa atat de mica de lenjerie? A fost faptul ca tanga sunt sexy, a fost o indrazneala, sau nevoie?

1) La ce varsta ai purtat prima data?
2) Cine si de unde i-a cumparat?
3) Unde i-ai purtat prima data?
4) Cum te-ai simtit?

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

1. la 11 -12 ani 2.eu mi i-am cumparat din illloti 3. la scoala 4. foarte bine. sunt sexy, te simti mai atragatoare + de asta daca porti ceva stramt in partea de jos gen fusta nu ti se vede linia chilotilor pe fund...happy.eu ii port mereu exclus cand sunt la menstr. si ii dau pe boxeri.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii purtati pentru ca este la moda.Dar ca eficienta sunt deplorabili.

| Adriana_Adda_1999 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu e adevarat! laughing Adica! Tu de unde sti ai probatt, ..Ai ceva de marturisit? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Adriana_Adda_1999):

`ai lasa-ma! De misto esti buna.Crezi ca daca sunt barbat nu stiu ce inseamna eficienta? Du-te cu tanga la plaja si sa fii pe ciclu.Sa iti mai trantesti si un absorbant.Doar daca nu folosesti altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin clasa a 6 a am purtat prima data, isi luase mama marimea prea mica si i-am luat eu. laughing Cred ca la scoala i-am purtat prima data, cand aveam sportul. laughing Nu mai stiu cum m-am simtit atunci dar acum imi sunt vitali. laughing) Port blugi foarte mulati si incercasem intr-o zi sa port din aia normali. Rezultatul? Nici 2 minute n-am rezistat si m-am schimbat de urgenta. laughing Si ma enerveaza ca la unele se vede la blugi dungile alea cand poarta normali. laughing Enervat termenul exagerat, nu mi-ar placea sa se vada la mine.

Si nu stiu ce a fost dar mi se pareau cei mai sexy astia si boxerii. Stiu ca bunica-mea ma intrebase ce-i cu ata aia de dinti la mine. rolling on the floor)

| denykiss explică (pentru anonim_4396):

Wow, mama ta poarta tanga? ce tare...

Pun pariu ca mergeti la cumparaturi impreuna...

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

E pentru prostitutie...:-)

| HinataYuno a răspuns:

1) La 14 ani.
2) Eu, de la Auchan
3) La scoala... cred
4) Foarte bine, nu m-au deranjat deloc

Eu pur si simplu am inceput sa port pentru ca mi se pare sexy... si plus ca mai purtau si alte fete de varsta mea si voiam si eu sa port.

| denykiss explică (pentru HinataYuno):

Da, sunt mega sexy... acuma mai porti? ce modele iti plac?

Ai indrazni sa porti la plaja?

| HinataYuno a răspuns (pentru denykiss):

Da... logic. Tanga sa fie... orice model imi plac. Nu, nu as indrazni.

| denykiss explică (pentru HinataYuno):

Da si eu, sunt perfecti... cred ca imi place cum se simt in funduletzhee hee

| Adriana_Adda_1999 a răspuns:

laughing)...Bune intrebarii! happy Paii
1 - La varsta de 13 ...anii happy
2- Euu si de la magazin? happy
3- Prima data? Mm...Casa!
3- Nu prea bine happy ..Si a fost doar o indrazneala! happy Nu era ca si cum as fii avut nevoie! happy

| denykiss explică (pentru Adriana_Adda_1999):

Si acuma mai porti/iti plac?

| Adriana_Adda_1999 a răspuns (pentru denykiss):

laughing... O-o..Asa intrebare?! :...