| MirelaT10 a întrebat:

Pentru fete!

Sunt curioasa de cateva lucruri, legat de lenjeria intima...

Ma intrebam cum am inceput toate dintre noi care poarta tanga? Ce ne-a motivat sa purtam aceasta piesa atat de mica de lenjerie? A fost faptul ca tanga sunt sexy, a fost o indrazneala, sau nevoie?

1) La ce varsta ai purtat prima data?

2) Cine si de unde i-a cumparat?

3) Unde i-ai purtat prima data?

4) Cum te-ai simtit?

5) Cum a fost cand au aflat altii ca porti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 5 ani ai aceeasi curiozitate. rolling on the floor

| EcceHomo a răspuns:

"A fost faptul ca tanga sunt sexy, a fost o indrazneala, sau nevoie? "

A fos nevoie, nevoia de a avea mereu ceva în c#r.O ață, mi-a zis mama, e mai bine, cunoscându-mi nevoile.happy
1-La 18 ani;
2-Mama,de la buticul din spatele blocului în care locuiam;
3-Am plimbat câinele în parc;
4-Frecată in c#r;
5-Un băiat mi-a zis:"după ce te mai tăbăcesc ăia, mă laşi să te tăbăcesc şi eu?"

| Elyiela a răspuns:

Am purtat de cateva ori si asta fiindca ceilalti chiloti erau la spalat. Eu personal nu suport tanga. Iti intra efectiv in fund si nu ma simt confortabil