| andeeyutza a întrebat:

Pentru fete:voi cum v-ati imbraca la inceputul anului scolar? nu neaparat in uniforma(sacou)si ce v-ati face la par? fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Cristynaa a răspuns:

Pai...ma imbrac intr-o pereche de blugi mulati...o pereche de tenisi.un pulover si o curea lasata usor deasupra pulovarului e simpla si are intr-un capar al curelei o florikica(o adorlove struck)
In privinta parului m-am gandit sa il impetesc intr-o parte si sa-i aplik o fundita rozaaa ...cam asa ceva bine mai am tmp sa-mi schimb parerea. funda

5 răspunsuri:
| SerenaCRK a răspuns:

Cat mai simplu.O pereche de skinny jeans sau jeansi albi mulati,un tricou roz Victoria's Secret,o pereche de balerinii aurii simpli.Iar parul,cat mai natural,il am extrem de drept, asa ca nu mai pierd timpul. Daca o sa fie foarte cald atunci, iau in calcul si o rochita.

| Ariannna a răspuns:

Nişte blugi.un maieu cu un bolerou sau dacă nu un tricou... ceva comod de încălţat. poate nişte balerini.
Şi părul am să mi.l încreţesc. big grin sau dacă nu mi-l voi prinde intr-o coadă sus sau desprins. happy

| IdealShade a răspuns:

Eu o sa ma imbrac in pantaloni negri,,bluza decoltata neagru cu rosu,,sakou negru,, cercei rosi sa fie in top,, si pe pantofi pe tocuri la fel negrii)Cam asa ceva)Tu in ce te vei imbraca?

| aly02 a răspuns:

Eu m-as imbraca in niste pantaloni crem si o bluza cu flori si cu o fundita si cu o pereche de tocuri! si parul l-as intdrepta cu placa si as pune o pendita!
P.S:am breton!:*
Funda?big grin

| izabelageorgiana a răspuns:

Eu ma imbrac intr-o pereche de blugi albastrii mulati cu un tricou fara un umar plin cu paiete negre.In picioare as vrea niste balerini albi iar la par creponata cu bretonul dat pe-o parte. Dar tu?