| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Pentru par gras..head and shoulders sau pantene aqua Light?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reactionam diferit la produse, doar incercand vei afla ce ti se potriveste cel mai bine. Mie h&s classic clean 2 in 1 imi tine parul curat 4 zile, pana sa-l folosesc ma spalam zilnic. Trebuie sa experimentezi pana gasesti produsul potrivit pentru tine.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca-le pe ambele si vezi care ti-e bun tie.
Difera, uite de exemplu pe mine head and shoulders + inca o persoana am auzit, ne-a scapat de matreata, iar cineva mai jos zice ca-i face matreata.

| anamariarot a răspuns:

Eu as alege pantene, ca de la head&shoulders am facut matreata

| Îmiplacesacitesc explică:

Toate întrebările m au ajutat! Mulțumesc!

| Georgiana12r5i a răspuns:

Buna,eu ti-as recomanda Loreal Elseve (cel cu ambalaj frez cu negru)este cel mai bun pentru par gras si varfuri despichate, din perspectiva mea, la mine functioneaza foarte bine parul meu are un miros foarte frumos care tine si chiar are volum, dar exista si posibilitatea sa nu ti se potriveasca la fel de bine si tie dar eu zic sa incerci. La fel de bine merge si celalalt cu ambalaj rosu dar acela este pentru fixarea culori unui par vopsit. Sper ca te-am ajutat.