| anonim_4396 a întrebat:

Pentru parul foarte lung si gros, arata bine daca se impletesc 2 cozi, ceva de genul ca in poza? pentru 14 ani?
http://www.longhairart.com/......a3zeed.jpg

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar arata destul de bine

| DiaMrrr a răspuns:

Da arata...dar mai bine cred ca ar sta in una singura
big grin

| FreakyChucky a răspuns:

Din punctul meu de vedere arata cam copilaresc pentru 14 ani, uita-te putin pe aici si poate iti place ceva
Http://www.beautyrevealed.ro/cum-sa-iti-faci-coafuri-impletite/
bafta :*

| hinatakaname a răspuns:

Da, insa cred ca intr-o singura coada ar arata mai bine. Eu asa il port, si am parul pana la fund (pana pe la mijlocbig grin).

| AmELiA100000 a răspuns:

Da foarte bine.

| Andralra a răspuns:

Superb! Acel timp de coafura este specific pentru asemenea par. Sunt sigura ca ti-ar sta foarte bine.