| zambetcald a întrebat:

V-ar place sa aveti o asa podoaba capilara frumoasa?

http://www.longhairart.com/......a3zeed.jpg

7 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Eu il am aproape pana la fund.Am 16 ani si am parul rosu. Daca va intrebati cum ma lasa la scoala nu mai fac scoala de la 15 ani.Am renuntat la scoala pentru a.mi urma pasiuniile( fotografia) acum am 19 locuiesc la Paris si sunt fotograf deci... Da

| Bojthe a răspuns:

19 scuze*

| TwixulDrept a răspuns:

Sincer,nu. Este mult prea lung si daca ar fi desfacut ai arata ca o matura. Daca i-ar da o forma, tuns in scari sau...nu stiu poate ar arata mai bine.

| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
nu mi se pare mult prea exagerat asa poarta doar acele fete care traiesc in satralaughing cu fuste colorate, e oribil chiarcrying

| Parisblue a răspuns:

Nu,in nici-un caz.mi'ar place mie sa am un par frumos si lung,da nu asatime out, e exagerat, plus ca nu as avea rabdare sa il spal 2 ore, sa il usuc la fel, etc.

| Anonime a răspuns:

Nuu...e prea dificil sa ai un par asa de luuung...