| zambetcald a întrebat:

Pentru un baiat de 13 ani si inaltime 1.67, 37 marimea la pantofi este OK sau prea mica?

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

E ok eu am 1, 69 si port 37 iar de crescut nico sansa ca am 20 si ceva de ani

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Eu zic ca da.
Da` e mai bine sa ai piciorul mai mic, ca gasesti incaltaminte mai usor.

| tpuu a răspuns:

Logic happy e okay!

| Annaa a răspuns:

Pot sa spun ca la inaltimea ta este chiar mica!

| albastrualb77 a răspuns:

Este ok, stai linistit.

| lightblueC a răspuns:

Eu am aceleasi masuri ca ale tale, doar ca sunt fata si am 14 ani. Cred ca este bine! Totusi la mine in clasa, baietii poarta marimi superi mari la papuci... cam toti peste 40hee hee. Dar mai ai de crescut >big grin

| ZapaciLaa a răspuns:

Eu zic ca ai piciorul normal pentru ca aici nu e o regula. De ex. eu am 12 ani, 1.53 si port 38. Dar difera de la om la om. N-are rost sa te compari cu altii. Bafta!

| DamiPapucii a răspuns:

Nu cred, eu am 13 ani si marimea este de 38-39