| Bombonica1 a întrebat:

La inaltimea 1.67 este mica marimea 38/85B la sutien?

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Da' ce treaba are inaltimea cu marimea sutienului. Te uiti si tu la cupa si probezi sutiene si vezi care iti vine. Sunt fete micute si 102 103 laughing. Nu radeti ca eu am vazut asa specimene pe strada tongue.

| Bombonica1 explică:

Ma refeream in raport cu inaltimea, nu ca ar fi o marime exacta in functie de inaltimebig grin.

| William a răspuns:

Trimite-mi o poza cu tine la bustul gol la id delahoiajk8j si iti zic.

| anita_8967 a răspuns:

Eu am 1.62 si am la sutien 100-105 B, depinde de sani care ai, daca sunt mici mari...