| mihai_6046 a întrebat:

Peste 2 saptamana am nunta si nu stiu cum sa mai scap de punctele negre, am renuntat la mancarurile grase, am fost la dermatologi si degeaba in zadar. poate ma ajuta cineva cu o solutie.sad

Răspuns Câştigător
| andru8700 a răspuns:

Da,si eu am avut multe pcte negre si mi-au disparut(chiar mi-au disparut)cu Clean&Clear pentru pcte negre si cosuri.Serios dupa o saptamana nu mai aveam.Merita sa incerci.

3 răspunsuri:
| FacebookManiac a răspuns:

Cumparati gel de fata cu minerale de la Clean&Clear sau Avon.

| EuNuTu a răspuns:

Iti zic eu solutia: fii natural!

| mihai_6046 explică:

Chiar are efect acea solutie?