| Marybm a întrebat:

Nu stiu cum sa scap de punctele negre de pe fata... va rog ajutati-ma, nici o crema din farmacie nu ma ajuta.

Funda

Răspuns Câştigător
| Alexuta333 a răspuns:

Ai incercat crema :"blackhead cleanring" de Avon?

Daca ai incercat-o si nu a mers.fa un ceai de galbenele, pune-l intr-un lighean si stai cu capul deasupra lui cat poti acoperita de un prosop big grin

| Marybm explică (pentru Alexuta333):

Iti multumesc. o sa incerc! :*

| Alexuta333 a răspuns (pentru Marybm):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Foloseste sapun dav happy pentru ca nu usuca pelea de asta faci cosuri sau puncte negre eu ma incercat cu feld e fel de porcari si n-a mers adica porcari cremde de la farmaci si de geaba te speli mai des si scapi de ele se fac de la praf

| Hahahahahahah a răspuns:

Am auzit că roşiile sunt bune pentru puncte negre.Fă un piure, aplică-l pe faţă 15 min apoi clăteşte cu apă călduţă.