| Alexandrutssa a întrebat:

pe frunte am cateva cosuri dar mi.au trecut cu o crema si acum mi.ai ramas pete. Dupa crema aia cand ma dau cu pudra mi se ia asa pielea nu stiu cum sa zic..Cu ce as putea sa scap de petele alea? Mi.am facut si 2 masti de argila.

7 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu trebuie sa mai folosesti nicio crema.Sincer, iti recomand sa te speli dimineata si seara cand vii de afara sau de la scoala cu sapun pe fata si apoi sa te dai cu crema doina. Sper ca ti-am fost de ajutor:* Funda?

| allison20 a răspuns:

O exfoliere ar ajuta tenul ca sa se regenereze http://sanatate.acasa.ro/......-1087.html
si foloseste in continuare masti pe baza de argila ca acelea chiar dau rezultate. Si eu le-am folosit, si de atunci am observat ca am tenul mai curat si petele mi-au disparut, nu mai sunt vizibile.

| AdeeMaria a răspuns:

Stai linistita, nu esti singura cu asemenea problemehee hee
Asa am patit si euhee hee am lasat asa, nu m-am mai dat cu nici o crema iar dupa 1 saptamna mi-a trecut :*
E o piele asa de culoare alba, nu?laughing Ca atunci cand te bronzezi vara si pielea se duce jos smug

| biscuiteletau a răspuns:

Du-te la un dermatolog.

| EireneP a răspuns:

Încearcă să folosești un scrub pentru față, ajută mult la curățarea pielii și cred că ai să reușești să scapi de acea piele nedorită))
Te-am pupat*))

| sergiana a răspuns:

Mergi la farmacie si cere ceva pentru acele semne insa sa fie cu apa termala. Iti va fi de mare folos!