| babyblue a întrebat:

Peste cateva zile am banchetul de clasa a VIII-a. Mi-am luat o rochie de o culoare gri spre albastru deschis(un gri petrol), sandale albe cu oleaca de argintiu...problema este ca nu stiu cum sa imi fac manichiura si pedichiura... m-am gandit la un alb(laughing), dar nu stiu daca ar sta bine. Voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca french atat la manichiura cat si la pedichiura ti s-ar potrivi foarte bine, mai ales ca rochia este de un ton mai inchis, un french cu un model pe o unchie te avantajeaza cel mai bine.

| addicting a răspuns:

Pai pedichiura neagra cu niste chestii albastre o sa se vada bine iar manichiura french

| elena_6631 a răspuns:

Poti sa incerci un french simplu, iar pe unghia 4 sa iti faci o floricica albastrahappy ararata foarte bine

| madalynamadyy a răspuns:

I-ati unghii false http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:249funda?

| Etelca a răspuns:

S-ar potrivi foarte bine o oja albastra(la pedichiua)si la manichiura o oja gri cu niste stele