| DeeaCris a întrebat:

Luna aceasta am banchetul si mi-am luat o rochie roz pal, iar dupa m-am hotarat sa-mi pun niste sandale, dar nu prea stiu ce culoare s-ar potrivi. puteti sa ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sclipici/ imprimeu de leopard sau poate ceva neon love struck love struck love struck :* :* :*

4 răspunsuri:
| dianabaumli a răspuns:

Sandalele metalice precum auriu sau argintiu respectiv sandalele nude arata minunat cu o rochie roz.

Răspuns utilizator avertizat
| BrunetteNBlonde a răspuns:

Ai putea sa-ti iei niste sandale negre acoperite cu dantela cu top si putina platforma sau unii albi luciosi/acoperiti cu piele

| DeeaCris explică:

Multumesc! :*