| PandaaBeiibi a întrebat:

Peste cateva zile voi merge in alt oras pentru a vedea un film cu vedetele mele preferate.Habar nu am cum sa ma imbrac.
Tin sa precizez ca vreau sa port tricoul cu ei dar nu stiu cu ce sa il asortez. Ceva idei?
Funda! xx

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Avand in vedere ca mergi totusi la cinema, mi se pare ca o pereche de pantaloni ar fi ideala. Poti sa iti pui tricoul cu ei, o pereche de pantaloni lungi bleumarin mulati ( daca e seara ) iar daca e zi niste pantaloni scurti preferabil din denim, sau alta culoare care se asorteaza cu culorile tricoului, pe care ti-l legi cu un nod intr-o parte si o pereche de pantofi cu toc, daca genul tricoului permite. Adica daca e un tricou alb cu o poza de grup, nu e cazul!
Sau daca esti mai "baietoaica", poti sa iti pui si conversi.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| PepsiCola58 a răspuns:

Poti purta o pereche draguta de pantaloni scurti, eventual o culoare vie sau daca vrei sa fi mai eleganta, atunci poti purta o fustita scurtuta dar nici preaaaaa, intr-o culoare pastel
sper sa te-am ajutat :*