| Alexandra_Elena_1998_3div a întrebat:

Eu voi merge in cateva zile in Paris, Cu ce sa ma imbrac?
Avand in vedere ca eu nu port rochii si de-astea, dar vreau sa arat bine si feminin.

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Buna! Poti sa te imbraci cum crezi tu ca e mai frumos.Eu ti-as spune sa porti:1 O pereche de pantaloni scurti de blug cu un trucou\o bluza mai larga. Cu aceasta tinuta se potrivesc o pereche de ochelari de soare si o pereche de sandale mai frumoase. 2) Ai mai putea purta o pereche de blugi cu o camasa sau o bluzita mai larga. Poti sa porti o pereche de tenesi sau una de pantofi. 3 Mai poti purta si o pereche de blugi cu un maieuas cu bretele si un model pe el. Sper sa-ti placa ceea ce mi-a venit si mie in minte pentru o astfel de vacanta. Vacanta placuta!laughing happy

5 răspunsuri:
| andraaa01 a răspuns:

Buna. Poti sa iti iei ceva pantaloni scurti si un maieu sau un tricou lejer. Pantalonii scurti merg de minune cu o pereche de tenisi albi impecabili sau o pereche de cizmulite din astea de vara. Iti mai poti lua o salopeta cu imprimeu animal-print sau floral, in functie de ce te avantajeaza si ce iti place si tie. Iti mai poti lua si o pereche de colanti colorati sau clasicii colanti negri si cu o pereche de cizmulite joase rock sau colorate si un tricou ce este acum la moda, gen model: mai scurt in fata si mai lung in spate. Doar daca iti plac, eu cel putin le simpatizez. Sper ca te-am putut ajuta si iti doresc o excursie frumoasa in care sa ai parte de tot ce ai visat. Pupici :*.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Iti poti lua o pereche de blugi si o camasa in carouri iar deasupra iti poti pune o vesta mai dichista albastra, neagra sau roz.
Te pup, pa pa! :*

| supermamici a răspuns:

Pai, cum ce sa porti? Rochii frantuzesti desigur :) http://timez.ro/rochii-frantuzesti-pentru-o-vara-oh-la-la/

| purplestar9494 a răspuns:

Chiar daca iti recomaaaand sa porti rochii, fuste etc fiecare are stilul sau si trebuie sa porti ceva in care sa te simti comfortabil. Poti purta pantaloni cu o camasa vaporoasa de vara, camasile astea merg cu tot felul de pantaloni fie ei lungi sau scurti.Pentru un look mai feminin iti recomand esarfele, sunt elegante si merg aproape la orice feminin big grin.Important este sa accesorizezi cu elemente feminine, poti purta o pereche blugi cu un tricou simplu si niste balerini si poti accesoriza tinuta cu o esarfa niste cercei si un lant apoi iti faci niste bucle sau un coc lejer si crede-ma vei arata cat se poate de feminin.Repet cel mai important este sa te simti tu comfortabil in tinuta pe care o vei alege. Enjoy Paris happy

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Imbraca ceva normal. daca arati fizic bine o sa iesi sigur in evidenta