| Gumalamanaazecea a întrebat:

Peste o saptamana e ziua celei mai bune prietene si o sarbatoreste intr-un club.
intrebarea e: cum as putea sa accesorizez un tricou? sau cum as putea sa-l tai, astfel incat sa ramana tot spatele acoperit? am cateva pete ramase de la cosuri, pe spate,si pana se vindeca, vreau sa port bluze/tricouri cu spatele acoperit.
Nu am timp sa imi cumpar haine noi, asa ca ma gandeam sa port blugi mulati cu pantofi negri cu toc. Dar cu tricoul?

Dati-mi o idee, cum as putea sa-l modific? Sau alte idei de look, dar sa am spatele acoperit.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

De ce vrei neaparat sa-l modifici? Iei blugi simpli sau pantaloni negri sau chiar blugi scurti cu ciorapi negri opaci, tocuri si sus un tricou simplu si pui lanturi, bratari sau de ce nu o bluzita mai feminina, o camasa sau cel imi bine o rochita. Trebuie sa ai tu ceva in garderoba.

evenso
| evenso a răspuns:

Ce sa tai? nu te apuca de modificari daca nu te pricepi.
Mai bine cauta o bluzita frumoasa din garderoba ta si o poti tuna cu accesorii, eventual poti lua peste ea un bolero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Hm. ai putea incerca sa tai 3 linii paralele la nivelul stomacului pana la tivul acesteia, sa il stropesti cu vopsea de textile sau sa folosesti tot felul de insignewinking Ar ajuta stropii daca acesta ar fi negru sau alb! Sa lipesti strasuri. nu am asa multe idei big grin

2. Ai putea alege un tricou destul de larg si vaporos. Ii cosi imprejur, la nivelul stomacului sau a soldurilor gaici pe care sa inozi o esarfa in asa fel incat sa ramana material care sa atarde peste acele gaici. nu stiu daca ma intelegi. Funda?happy Intreaba-ma daca nu ai inteles ceva :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa faci?
Sa-l tai?
NuuUuuuUU
Cauta un tricou frumos
Cu umar gol
sau un pulover larg si mai bine botine daca ai

http://www.google.ro/......tp?/imgres

pa-pa