| rihanna7865 a întrebat:

Pete rosii de la cosuri?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Iti pot raspunde eu! Spala-te cu ceai de musetel pe fata sau pune un cub de gheata peste cos si se mai mixoreaza! sau crema de galbenele am auzit ca e buna, dar nu pentru tenul gras thinking
Oricum, se duc cu timpulwinking

5 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Da. Iti accept funda.

| gingergirl1 a răspuns:

Si care e intrebarea? laughing
Trebuia sa o formulezi si tu mai bine sa intelegem si noi

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Poti intreba la farmacie sau mai bine consulti un dermatolog.

| Karlitta a răspuns:

Dă....care e intrebarea?laughing)

| rihanna7865 explică (pentru Karlitta):

Cum pot scapa de petele de la cosuri asta e intrebarea;

| gingergirl1 a răspuns (pentru rihanna7865):

Iti pot raspunde eu! Spala-te cu ceai de musetel pe fata sau pune un cub de gheata peste cos si se mai mixoreaza! sau crema de galbenele am auzit ca e buna, dar nu pentru tenul gras thinking
Oricum, se duc cu timpulwinking