| anonim_4396 a întrebat:

Pff.nu stiu cum sa incepsad Deci am o piele(ma refer la fata.) foarte aspra uscata si se cojestecrying si mai am si un rid pe fruntestraight face si unul langa buza si obrazcrying(atunci cand zambesc sau rad se accentueaza foarte tare.si culmea culmilor mai am si pistruiangry Dar culmea culmii culmilor e ca am doar 14 ani... daca acum arat asa d'apoi la 40.nu'i doresc nimanui pielea mea si eu sunt draguta la fata dar as fi frumoasa daca as avea pielea fina, fara pistrui:X si nu am zis asta ca vreau sa ma laud.ci ca dorinta asta pentru mine inseamna ff ff ff muuulthlove struck as avea mai multa incredere in mine.ca cica aspectu'nu conteaza. dar conteaza si inca ff mult PLzZ ajutati-ma ce imi recomandati sa cumpar?(vreo crema vreun fond de ten vreo masca pentru pistrui. ceva) crying(((((((PLZZZZZZZZZZ.

1 răspuns:
| Adela_9686 a răspuns:

Pentru pielea aspre si uscata trebuie sa folosesti crema de fata, nivea ii cea mai indicata, pentru pistrui este ceva la farmacie, nu stiu sigur cum ii spune, dar te duci si intrebi, iar cat despre riduri, pana si un bebelus are riduri cand zambeste/rade, asa ca nu iti fa griji in privinta ridurilor, rezolva celelalte probleme, si pe urma ai sa vezi ca ridurile sunt doar un complex de al tau pe care oricum il vezi doar tu, crede-ma ca asa ii si eu am anuminte complexe si mi-am dat seama ca doar eu le vad