| anonim_4396 a întrebat:

Piercingurile in cartilagiu presupun riscuri mai mari decat cele normale?

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Sint mai dureroase, nu presupun riscuri mai mari, important este sa fie facut cu atentie si sterilizat bine locul.

| gabrielutzu a răspuns:

Da de ce nu iti faci un piercing direct in os? :laughing

| jani a răspuns:

Nu...deloc doar ca e mai bine sa il pui pe calcaie ...la zona unde te tii in picioare... e mai excitant si poti ramane si invalid...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te ocupi de ele. te dai cu spirt nu e nici un risc. dar o sa te doara un timp. o sa simti k ai temperatura in locul respectiv.si eu am. mi-a trecut jena peste vreo 2-3 luni dar la fiecare e diferit