| justifyme a întrebat:

Pilea mea de pe fata nu e uniforma : intr-o parte pete, cum sa scap de acele pete cauzate de soare
m-am dat cu o crema si mi-s-au dus petele si mi s-a inrosit tenul si mi s-au facut bubite urate pe fata
nu vreau sa ma dau cu fond de ten pentru ca fac o alergie de la el si mi se fac bube micute si rosii
ce crema pot folosi?
nivea? de galbenele?

1 răspuns:
| Andreea_7542 a răspuns:

Incearca ulei de argan sau ulei de nigella ( chimen negru ) intra pe www.uleideargan.com ca de acolo folosesc si eu si gasesti acolo informatii sunt niste produse super