| AngelAnime11 a întrebat:

Ce tratament naturist stiti pentru petele de acnee? Cum se prepara cel cu migdale?
A, de cand eram mica sunt alergica la praf, caldura si rosii. De la alergie aveam bubite pe picioare si acum sunt plina de semne pe picioare, multe pete mov, rosii cum sa scap de ele?sad

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă un dermatolog mai cu seamă că ești și alergică!
Pa, pa.

| ScarlettMegan a răspuns:

La petele de acnee de obicei le poti masa dimineata si seara cu felii de rosii apoi astepti sa se usuce si te clatesti. Sau cu lamaie.Dar ai grija ca lamaia albeste.Nu tare dar nu exagera.