| Meryem027 a întrebat:

Platformele...comode, sau nu?happy Cum ati invatat sa mergeti pe ele si ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Depinde cat de inalte sunt si de cat de "abrupta" este platforma.
Uite :
Iti va fi un pic mai greu sa mergi in acestia
http://www.google.ro/......tp?/imgres
decat in acestia
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Desi ultima pereche este mai inalta decat prima, nu este la fel de "abrupta" ca aceea.

| Hikari a răspuns:

Platformele sunt foarte comode. Am invatat sa merg pe ele exersand prin casa. Sper ca te-am ajutat big grin.

| pwp a răspuns:

Mie nu prea-mi plac...norocul meu ca sunt destul de inalta happy

| PinkPanther a răspuns:

Sunt mai comode decat tocurile

| PrecioussGirl a răspuns:

Am citit intr'un ziar ca nu distrug sanatatea. si sunt foarte comode.

| Kiddduu a răspuns:

Faineelove struck
Sh inveti prin casa...etc.
mi-a luat o saptamana sa invat sh o seara sa uitlaughingoh go on Nu te speria.f usorwinking

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Sincer... Mie mi se par mai comode decat pantofii cu toc obistnuit fie el cui sau nu, si nu e asa de greu sa mergi happy

| ella4ever a răspuns:

Platformele sunt foarte comode. este foate usor de mars pe ele ai impresia ca mergi in adidasi.

| Anna_3845 a răspuns:

Eu cred ca sunt destul de comode.mi se pare ca iti face picriorun mult mai aratos si parca ti`l tine mai bine.La inceput a fost mai greu dar cu timpul m-am invatat destul de bine cu elehappy