| Bya_4581 a întrebat:

Plec in Franta si nu stiu cum sa ma aranzes ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Daniella a răspuns:

Depinde si de vreme.Eu zic ca cel mai bine ar fi sa iti iei niste colanti negrii cu o bluza[mai colorata, sau o culoare anume] care trece de fund si niste cizmulite, sau ceva care sa se potriveasca cu bluza happy

4 răspunsuri:
| Madaliinaaa a răspuns:

Ia`ti o rochita mai scurta si niste pantofi cu toc blushing Sper ca te-am ajutat:*big grin

| ΔH a răspuns:

Uita-te si tu la meteo in orasul in care te vei duce.
In Franta e mai racoare ca-n Romania.

| PussicatDolls a răspuns:

Buna Byabig grin
Poi ai cateva posibilitati.Daca ai o palarie stil Michael Jackson sau orice alta palarie(stii si tu ca in Franta se poartahappy )
Poti sa-ti iei o rochita mai scurta(daca e vremea bunabig grin)sau poti sa-ti iei una mai lunga sau tot scurta dar cu colanti negri sau rosii.happy
Poti sa iti iei niste cercei lungi care sa se asorteze cu... tinutabatting eyelashessi un lantisor mai mic,nu chiar asa de voluminoslove struck
Bineinteles,ca,niste pantofi rosi sau negri,cu toc cu ar strica deloc aspectulhappyBratari multe si de asemenea si inele. Poti sa te machiezi intr-o culoare deschisa(caldalove struck)Gen alb,roz deschis,maro,etc.happySi ca ruj eu te sfatuiesc un luciu care sa dea si putina culoarebig grinGen un roz deschis,sau ruj stil cireasa,sau chiar rosu inchis sau deschis(dupa placere aicilove struck)
O gentuta mica,nu foarte voluminoasa in care sa-ti incapa portofelul,telefonul`,o oglinjoarabig grinun ruj,un rimel,cateva farduri etc.
Cat despre par,eu zic sa ti`l prinzi sus,coc,sau o coditza din accea ridicata,palmierlove struckMai ales daca ai parul` lung ti-ar sta superbbatting eyelashesSau poti sa-l lasi desfacut in cazu`n care e mai rece afarahappy
Sper sa arati minunat, sa luminezi Franta cu look`ul tau! Pa`Pa, pup si distractie placutabig grinSucceslove struck