| BryAna13 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi conving parinti sa ma lase sa plec in Romania vara asta. Acum locuiesc in Franta si aici am fost crescuta. Am 17ani si vreau sa plec cu o prietena care a facut 18ani in Romania pentru ca ea trebuie sa dea de permis. Nu stiu cum sa fac sa ii conving pe ai mei sa ma lase. Am o relatie foarte buna cu ei si vorbesc foarte mult cu ei, dar cand vine vorba de Romania totul s-a stricat. Asa ca nu stiu ce sa mai fac ca sa le arat ca sunt responsabila si ca am crescut. Sper ca puteti sa ma ajutati happy.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești responsabilă, asta se va vedea din modul în care tratezi cu ei problema.