| DG9 a întrebat:

Pleck cu fetelee in mall si habar n`am cu ce sa ma imbrac si cum sa ma machiez & par! plsss putin ajutor dau funda si vott :* mersi TPU :X

6 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Pai.
1. O pereche de jeans. :p
2. O bluza mai larga sau o camasa mai larga;;) http://weheartit.com/entry/13934172 --> daca ai
3. poti sa iti iei daca nu un maieu negru cu o pereche de jeasi tot negri.;;) + ochelari cu lentile transparente. [ ochelarii negri ]
4. cu cizme u.g.g daca ai, sau bocanci :-?
5. geaca din piele.;;)
--> parul: poti sa iti faci o impletitura normala sau daca nu spic. :p --> parerea mea este ca spicul atrage mai mult atentia, daca asta vrei :*

succes!;;) sperr ca te-am ajutat :d

| 23DiaDia a răspuns:

Intotdeauna cand mergi la mall sau la cumparaturi imbracate cu ceva cat mai lejer insa care sa arate si foarte bine.ai putea sa iti iei niste blugi mulati (de preferabil rupti sau zgariata dar e bine si simpli) si un tricou care sa iasa in evidenta. daca vreamea e mai racoroasa adauca o jacheta fara prea multe "zorzoane". te poti incalta cu balerini care sa se asorteze cu tricoul sau bascheti care sa arate foarte draguti. Parul til poti prinde sus astfel incat sa arate indraznet si sa iti lasi cateva suvite sau bretonul daca ai. Poti de asemenea sa il lasi desfacut si sa iti pou o bentita care sa iasa in evidenta (depinde de lungime). Daca respecti ce am zis eu aici nu ai nevoie de machiaj strident ca sa nu pari prea inpopotionata ci de ceva simplu si sicwinking

| 12alex12 a răspuns:

Iati o camase alba in dungi negre,niste pantaloni mai stramti,niste bratari,parul intins,pe de jos la vedere un maieu, si niste ghetute negre, roz...

| roxxkidd a răspuns:

Legat de par. eu zic ca ar fi bine sa fie cat mai natural. iti poti pune niste blugi. un tricou si un bolero. te poti incalta cu ugguri thinking sau tenesi. si machiajul depinde de culoarea hainelor nu trebuie sa fie strident. te poti da cu fond de ten, blush, creion tus, rimel etc... nu trebuie neaparat cu fard:*