| HeH a întrebat:

Pliz, va rog cum pot sa-mi aranjez parul. e lung si nici nu am idee ce pot sa mai fac cu el.

6 răspunsuri:
| blackfox a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k e un tutorial.Are coafuri simple de facut:)

| tenshi261 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lAzJP12G0K0
gasesti acolo mai multe. Daca nu-ti place atunci intinde-l la placa si apoi tapeaza-l(cel mai simplu);)

| PROFESSIONAL a răspuns:

Of doamne laughing Eu iti spun ce stiu ca face prietena mea, si ea tot lung il are laughing. prindetil in coada, simplu nu? laughing

| biutzza a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon#p/u/3/TEpBXz9WHoo... canalul ei este superb si are multe feluri in care iti poti prinde parul;)

| MaDaTeNColo a răspuns:

Hei! Și eu am părul foarte lung și o mie de feluri de aranjat. De exemplu, pentru o zi normală poți să încerci 2 codițe, coadă împletită, coadă împletită într-o parte(duci părul pur și simplu în dreapta și îl împletești), la o ocazie poți să-ți faci un coc cu elasticul(sigur știi) și apoi să-l prinzi în clame mici și negre a. î. să nu se mai vadă elasticul, sau îți faci un coc normal într-o parte(arată super). eu zic că cel mai simplu e să-l lași pe spate. Doar ăsta e avantajul părului lung, nu? Sper să-ți fiu de folos.

| CAROO a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko&feature=related
Aici inveti cum poti face o impletitura stil "os de peste".E super usor si arata super bine:*
http://www.perfecte.ro/......acasa.html
Sper ca ti-am fost de-ajutor:)!`