| Anutzabhaaa a întrebat:

Funda! Am breton she parul lung dar nu stiu cum sa ma mai aranjez la parcryingVa rog nu incepeti cu coada de cal! Vrea cat mai multe raspunsuri pliz! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlackR0se a răspuns:

Pai:
1.Ia cate o suvita din ambele parti ale bretonului, si fa 2 codite impletite big grin.
2. Pune-ti o cordeluta cu o fuda medie, cat sa se vada big grin.
3.Prinde.l in 2 codite si lasa cate o suvita in fiecare parte a bretonului big grin.
4.Ia cate o suvita din fiecare parte a bretonului si prinde-le la spate cu o agrafa big grin.
5.Prinde.ti bretonul in crestetul capului cu o agrafa big grin.
Mult noroc! :*

| Anutzabhaaa explică (pentru BlackR0se):

Multumsec! mult

| BlackR0se a răspuns (pentru Anutzabhaaa):

Imi dai fundita?puppy dog eyes
Adica, cum vrei tu :*
Merci oricum big grin.
Pup!

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Daca as fi in locul tau l-as lasa asa desprins.