| Myssteriusthanlife a întrebat:

Plz dau funda sigur ce parere aveti despre telefonul samsung u600 este bun as vrea sa imi raspundeti sincer daca e raezistent la cazaturi funda garantat la urmatori care imi raspund

5 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Nu-l lua daca nu esti atenta. Pe mine m-a tinut cam 3-4 luni, dar sunt mai imprastiata, deci imi cadea destul de des.

| MidnightLady a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, eu n-am fost multumita de el dar nici nu l-am intretinut ca la carte.

| Myssteriusthanlife explică:

Ok deci daca las tine in husa sau in buzunar bine nu as avea probleme nu?

| Myssteriusthanlife explică:

Aha pai eu am auzit ca este bun dar este fragil sad dar ma gandesc ca daca las tine ca,, in puf,,, poate ca nu i se va intampla nimic voi ce ziceti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul este foarte bun, dar la cazaturi ai facea bine sa fii atenta pentru ca de exemplu la o cazatura pe asfalt nu cred ca o sa reziste prea bine. happy