| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

va rog sa imi raspundeti la aceaste intrebari:ce parere aveti despre telefonul samsung c3050(pe sina)? e bun? se strica repede? as vrea sa mi-l cumpar.Multumesc pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

La telefoanele pe sina pica foarte repede banda... in rest mi se pare super ok telefonul. ai grija sa nu bruschezi sina, sa o trantesti, sa te joci cu ea, etc... in rest ok
bafta

| RazvanRo22 a răspuns:

Eu am telefonul de un an si o luna si merge ok. A inceput s-a cam faca figuri la cardul de memorie.cateodata nu-l citeste.
In rest e ok happy

| oniX_5411 a răspuns:

Deci samsungurile pe shine sunt telefoane de tot rahatu'! firma Samsung face cele my cretine panglici.intre slideu'lde sus cu ecranul si ala de jos cu butoanele si bla bla se face conexiunea printr'o asa numita panglika. ei, la smsg e asa de cretina ca se rupe repede, si ramai fara.plus de ce a zis razvanro22 cu cardul.are momente cand nu il citeshte. e foarte sensibil la shokuri.
my bine cauta alt telefon, un Nokia sau cevaoh go on