| Myssteriusthanlife a întrebat:

Plz funda puteti sa imi spuneti va rog foarte frumos daca telefonul samsung diva cu touch screen este bun? as vrea sa il cumpar dar nu stiu mai nimic despre el plz funda

Răspuns Câştigător
| anonimaDeLa3 a răspuns:

Ma, am un prieten care are. insa l-a scapat jos si nu mai merge touch screen-ul! nu stiu cat sunt de rezistente na.happy

1 răspuns:
| iuandfto a răspuns:

Samsung diva are o prietena de la mine de la scoala. Telefonul este la fel ca sa corby doar ca are o carcasa diferita. Prietena mea a fost foarte bucuroasa cand si l-a luat. Daca vrei mai multe detalii despre telefon id meu este iuliana_andreuta.