| DarkShina5566 a întrebat:

Bunaa! St noua pe aici si as vrea sa imi spuneti care e cel mai bun telefon cu touch screen? Eu mi-as dori un telefon pe care sa pot "tasta" usor de ex Samsung S5230 pe alb. O colega de-a mea are telefonul asta si am vazut ca "tasteaza" foarte usor, e si frumos telefonul dar as vrea altul daca se poate.Niste pareri va rog.

2 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Samsung s3650 corby, Samsung s5600 preston, Samsung F480, Samsung Galaxy S (2099lei), HTC Desire, Samsung B3410 Delphi.

| Bizz a răspuns:

Pai iPhone sau HTC...

Eu de sarbatori o sa-mi iau un HTC.