| blackboss a întrebat:

Este bun telefonul cu touch screen?
As vrea sa cumpar
Imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| Georgii a răspuns:

Touch Screenul în ziua de azi, este mai mult o fiță.

2 motive mari și tari : -Dacă se întâmplă să îți scape cu dysplayul în jos... următoarea vizită este la service.

-Cum am peățit și eu, dupa o folosință îndelungată (cca. 1 an) ai să observi oarecare "adâncituri" în dysplay...pentru că, mai toți sunt tentați să apese destul de tare, acest lucru uzând in timp filmul protector touch.

Dacă ai bani, si crezi că îl poți întreține, ți-l recomand. Dacă nu...ramai la unul normal, cu taste, dar în același timp, unul care îți satisface toate cerințele de la un telefon.

Succes.
Mie chiar imi palc!:X
Imi voi lua si eu :*

11 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Mary496 a răspuns:

Da, dar depinde de care vrei.Sunt de exemplu Samsung Star si Samsung Corby care dupa o utilizare indelungata se matuie ecranul.
Asa, mai exista riscul scaparii pe jos. Ti-ai spart ecranul, adio telefon.
Te sfatuiesc sa iti iei orice Nokia cu Touch Screen care are specificatii bune.

| Bitzy a răspuns:

Am auzit ca i se strica ecranul!

| Georgii a răspuns:

Ms de funda!:X

| Betty a răspuns:

Singura ta grija este sa nu il zgarii pentru ca nu mai vezi, eu am de 2 ani Samsung star, si ghici ce il folosesc drept ceas desteptator pentru scoala deci in fiecare dimineata il arunc din pat, si da, inca mergehee hee
* asta nu inseamna ca poti sa-l dai de toti peretii laughing
mai trebuie sa stii ca la inceput, majoritatea telefoanelor( cu touch screen ) nu merg foarte bine, adica trebuie sa insisti putin cu atinsul, da cu atinsul nu cumva sa-ti treaca prin cam sa apesi pe el ca pe taste ca se duce draq laughing
pentru inceput iti recomand sa folosesti optiunea cu vibratii, adica atunci cand umbli pe el si atingi o optiune vei simti o mica vibratie care te va ajuta sa-ti dai seama cam cat de tare trebuie sa "apesi" dupa vreo luna doua te obisnuiesti bine cu el si nu mai este nevoiekiss
deci totul este sa stii sa umbli cu el cu o oarecare delicatete love strucklove struck

| blackboss explică:

Hey auziti multumescpentru raspunsuri dar cum mai pun intrebari

| SweetAngel2012 a răspuns:

Eu am Samsung corby si l-am scapat de 5 ori cred si nu s-a stricad deci da

| danadyana a răspuns:

Este bun, cunosc pe cineva care il are de 3 ani si merge la fel de binewinking

| ANONYM_1303 a răspuns:

E okwinking faza naspa e urmatoarea...:daca il scapi jos cu touch screen-ul nu prea mai ai ce face cu el. sau cu timpu` o sa se zgarie ecranu si nu o sa mai functioneze asa de bine. Parerea mea este sa te orientezi catre altceva. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce telefon. Puține sunt bune. happy

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu am Samsung S5230 si e ok happy
Gbu :]