| confiturix a întrebat:

Poate cineva sa imi expice carcacteristicile a ce se poarta in 2018? In mai multe stiluri daca stiti. Toate informatile sunt utile.

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Nu se stie prea multe, insa culorile anului vor fi movul si fucsia, si se va aborda un stil combinat intre cel al frantuzoaicelor si cel tribal( atat la machiaj cat si la haine). Iar pentru buze, fetele si femeile se vor intoarce la nuduri si vor lasa putin in urma culorile alea nebune.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ce doresti tu draga!

Răspuns utilizator avertizat
| confiturix explică:

No, bine; am sa caut oricum.