| dedfgv a întrebat:

Pot descarca muzica de pe youtube pe un telefon fara card de memorie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ella draga. daca sti cum se poatehee hee...tre'' sa ai cont.si exista si programul voobys sau alte converturi care le transforma in mp3...ptr a descarca cel mai simplu trebuie sa ai programul "Download Helper laughing

Cat despre telefon. daca ai cablu de date sau bluetooth pentru telefon si PC... DA!( cu conditia sa ai si memorie ).
PS : daca vrei sa bagi un video pe tel in transformi in mp4 (voobys iti ofera posibilitatea )winking. pentru mai multe detalii imi poti trimite un mesajwinking

5 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Depinde de memoria interna a telului.

| ella_7332 a răspuns:

nu.

in primul rand muzica nu se descarca de pe you tube :D

trebuie sa o downloandezi de pe site-uri de exemplu : www.fisierulmeu.ro

in al 2-lea rand depinde de memoria telefonului. unele telefoane ai memoria foarte mica incat nu intra nica macar o melodie.

cel mai preferabil ai fi sa iti iei un card;)

| MadalinaMady18 a răspuns:

Nu,si mai ales de pe youtube.de ex. de pe fisierulmeu.ro dar nu de pe youtube si despre telf daca ai memoria mica nu va intra nici macar o melodie deci ia-ti un cardwinking

| Teo_3431 a răspuns:

Bunaaaaaaaa! Da poti sa descarci muzica pe telefon dar trebuie sa ai cablu de date si depinde cite melodii iti incap in telefon ca mie decit una si am card de memorie si imi incap mai multe depinde ce tel ai si de marimea melodiei. Sper ca team ajutata paaaaa succes!

| angelo3333 a răspuns:

Daca aflo zi-mi si mie pe id-ul angelojr_9933