| BringMeToLifeTVD a întrebat:

Am o intrebare. Vreau sa stiu cum pot sa pun poze de pe telefon pe calculator si cum pot descarca imagini, muzica de pe calculator pe telefon.Eu am deja cablu pentru calculator si telefon si am si card de memorie.

Răspuns Câştigător
| Pinguuuin01 a răspuns:

Poi pentru a pune poze de pe telefon pe calculator trebuie sa-ti bagi un capat de la caplu in telefon si celelalt la calculator. Dupa ce le-ai bagat trebuie sa-ti apara pe destop ceva iar tu dai ok, intri la poze si le tragi.Pentru a baga din calculator pe telefon faci la fel numai ca dupa ce ai dat pe ok intri pe muzica/poza etc si le tragi din calculator in fereastra de pe telefon. Sper ca ai inteles ceva.laughing Succes... Funditaa?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai instalezi driverul telefonului... il conectezi si copiezi de pe card in pc sau invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- cu cablul de datebatting eyelashes
- cititor de card ( 10-45 lei )

| Andramarina35 a răspuns:

Pai daca ai cablu de date la telefon poti face FUNDA?