| dede_7766 a întrebat:

Pot folosi benzile de ceara rece pentru a-mi lua jos mustata? mentionez ca benzile nu sunt pentru fata.

8 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Pai scrie pe cutie daca se pot folosi si pe fata sau nu. In general nu se recomanda folosirea benzilor de ceara normala pe fata.

| glamour a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai tenul sensibil ca sa ai o reactie dupa ce iti iei mustata. Mie de exemplu imi apar cosuri daca imi iau mustata la salon, nu conteaza daca ceara e de unica folosinta sau nu. Dar ma impac foarte bine cu benzile de ceara pentru fata.

| maria_5981 a răspuns:

Nu le folosi daca nu is pentru fata. ia ti special pentru fata! succes!

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Da sigur ca potiwinkingdaca sunt benzi pentru mustata.doar sa nu uiti sa incalzesti benzile inainte sa le aplici[big grin]si sa stii ca o sa doara un picwinking

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Daca nu sunt pentru fata nu!, te poti iritathinking[asa a facut o prietena]

Răspuns utilizator avertizat
| baby_4423 a răspuns:

Io nu stiu da fac la fellaughinglaughing)laughing

noroc funda sa stii cas bune nu are nici o problema cas de picioare sau de alceva

| Faηta a răspuns:

Nu, mai bine folosesti o lama de ras.