| justFORone a întrebat:

Benzile de ceara rece sau epilatorul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Epilatorul

| Contrast a răspuns:

Benzile cu ceara pentru zonele mai sensibile...si aparatul in rest.happy

| šρяίηģ a răspuns:

Personal iti recomand ceara calda. La mine dureaza 4 saptamani (dar ma epilez cu ceara calda de 6 ani). Dupa cateva sedinte parul se rareste considerabil. Nici nu este scump (in jur de 25 de lei) si nici nu este dureros. Sper sa iei in considerare ce ti-am spus! Succes in alegerea procedurii!

| maraa_9303 a răspuns:

Benzile de cearawinking

| n0name a răspuns:

Epolatorulhappy

| aиdяaaa●• a răspuns:

Epilatorul.Itsi trage firele din radacina, rezista, dar e cam dureros, mai ales daca il folosesti pentru prima data:-s

| cornel a răspuns:

Epilatorul

| lavynika a răspuns:

Niciuna. Ceara calda.

| madytza_7574 a răspuns:

Benzile de ceara recehee hee

| pithicot a răspuns:

Epilatorul.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că... epilatorul.

| ily kim nam gil a răspuns:

Epilatorul

| alandala_1391 a răspuns:

Epilatorul. E mult mai usor cu el.Adica cand am inceput sa ma epilez cu el ma ustura putin dar acum m`am obisnuit.Paaaaaaa.xD

| fluturascolorat a răspuns:

Epilatorul.benzile de ceara sunt mai greu de folosit si sunt si lipicioase.tongue

| lilica1495 a răspuns:

Benzile de cearatongue

Răspuns utilizator avertizat