| afrodita3333 a întrebat:

Pot folosii crema Veet in zona inghinala? Exista un sortiment anume pentru aceasta zona in gama sau o pot folosi pea cea de corp? Este buna crema Veet? In cat timp incepe sa creasca parul?

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Eu am folosit veet in zona asta, am luat una obisnuita, incepe sa creasca cam dupa 2 zile, oricum eu intentionez sa ma duc la cosmetica pentru epilatul liniei bikinilor, cu ceara creste mult mai tarziu, iar pentru restul zonei, o sa folosesc aparatul de ras