| Lory_8891 a întrebat:

Pot incepe sa port cizme lungi? adica imi permite vremea? voi ce ziceti? ( fundita )

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Important este si ce fel de cizme pentru ca cele lungi pot fi si mai subtiri gen primavara toamna si mai imblanite si groase [pentru iarna poti sa iti iei pentru toamna dar ai grija pentru ca pielea intoarsa absoarbe apa si o sa ti le strici ( adica nu le purta daca a plouat ) fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
| Crystynyk1 a răspuns:

Yo am cizme putin mai lungi si le port de saptamana. trekuta si mi e fb cu ele(sunt subtirele-de blug) le port cu blugi scurty sau lungi...