| Debb a întrebat:

Pot plasa o comanda AVON de 70 de lei? Este mica, dar care este suma minima pentru comenzi?

4 răspunsuri:
| BelieveinMagic a răspuns:

Nu.Comanda minima este de 110 lei.happy

| aliceinchains a răspuns:

Bună. Poți face orice comandă, de cât vrei, dar preferabil este să faci de minim 110 lei, pentru că, după comanda asta, la următoarea, discount-ul nu va mai fi cel normal, te va "taxa" pentru că ai facut comandă mai putin de 110 lei și vei primi mai puțin.
O zi bună să ai! happy

| Delycyous a răspuns:

Comanda minima este de 130 lei...

sper ca te-am ajutat

bye:*

| Oana_1841 a răspuns:

Poti sa o plasezi, dar trebuie sa platesti o taxa ( nu e foarte mare)!:*