| euu03 a întrebat:

Intrebare pentru. reprezentantele AVON : mai pot plasa o comanda chiar daca nu am platit-o pe cea precedenta? mentionez ca am depasit termenul de plata si am balanta mica adica de un mil. si ceva

4 răspunsuri:
| catuztacaty a răspuns:

O poti plasa dar nu va fi facturata decat dupa ce o platesti pe cea precedenta si o sa-ti ia bani in plus

| catuztacaty a răspuns:

Poti sa o plasezi dar nu va fi facturata decat dupa ce vei plati factura precedenta

| Georgiana_4310 a răspuns:

Salut elly! Da, o poti plasa si chiar o vei primi fara intarziere

| Vallutza a răspuns:

Nu poti plasa comanda, trebuie sa achiti intai factura