| alleluiaah a întrebat:

Pot sa fac ceva sa imi evidentiez gropitele din obraji?

8 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Un machiaz simplu si frumos .Natural.Si sprancenele sa fie accentuate.

| Happinessssss a răspuns:

Hei, da, e posibil să faci acest lucru, deși Syrenutxa (nume de kk =))), a început să crizeze=))))))))))) Uite aici linkul: http://gazetanoua.ro/....../index.php
Sper că te-am ajutat, baftă! :) :*

| Syrenutxa a răspuns:

Ai vazut prea multe filme? Maturizeaza-te, nu exista asa ceva. Esti apreciata asa cum esti, nu e nevoie sa evidentiezi nimic. Invata sa te iubesti pe tine insuti si sa nu iti mai impui ideile stupide.

| alleluiaah explică (pentru Syrenutxa):

Pai copilu'! Am pus o intrebare. Nu e necesar sa-mi ti tu mie morala. Daca nu sti nu raspunde

| Syrenutxa a răspuns (pentru alleluiaah):

Cand judeci pe cineva "copil", e ceea ce esti tu de fapt. Eu incercam sa dau un sfat, doar pentru asta e TPU. Imi pare rau ca nu gandesti asa. Ai mai multa grija de tine.

| alleluiaah explică (pentru Syrenutxa):

Sa stii ca esti copil pana iti mor parintii. Daca te doare atat de rau imi cer scuze si vreau sa stii ca eu nu te-am judecat. E pur si simplu un apelativ. Si ce sfat mi-ai dat? Ca nu e nevoie sa evidentiez nimic si ca trebuie sa fiu eu insami? Scuza-ma! Dar tu esti tu insati? Pun pariu ca iti dai cu o tona de glet pe fata inainte sa iesi afara. ORI. Da' lasa. Nu vreau sa zici ca acum te insult.

| Happinessssss a răspuns (pentru Syrenutxa):

Ba da, e posibil. Ar fi mult mai OK dacă te-ai informa înainte să comentezi!

| oanajojo a răspuns:

Deci...poti sa isi faci piercinguri in obraji si cu timpul cand iti scoti piersurile o sa iti ramana gropiti si nu gaurile de la pierceurilaughing) si doar o sa iti apara gropitele:§