| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa ma dau cu crema de galbenele, daca m-am iritat pe fata ca nu am folosit spuma de ras pe mustata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te dai doar la mustata unde te-ai iritat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut. Da, este foarte buna. Daca gasesti sa contina si vitamina E, cu atat mai bine. Daca nu, e ok si fara. Spor si sa-ti treaca! happy

| RaduRobertRO a răspuns:

Poti, e chiar foarte buna, recomand.

| Porcusorul a răspuns:

Cand te iriti de la barbierit, cremele si balsamurile nu prea ajuta. Ai nevoie de o lotiune after shave cu alcool care iti va dezinfecta zona problematica. Te poti da cu acea lotiune de mai multe ori pe zi, dar sa te pregatesti sa te usture puternic pentru cateva secunde dupa aplicare.

| LifeLust a răspuns:

Da, dar nu pune in jurul ochilor daca intinzi pe toata fata ca de obicei sunt prea grase si iti pot iesi granule de grasime.

Pune intai unde nu-i iritata si las-o 3-5 minute sa vezi daca se inroseste sau te mananca pielea.